Sklep papierniczy Szczecin

Gold Kram artykuły szkolne biurowe papierniczeOd 1992 roku zajmujemy się dystrybucją artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych. Wieloletnia bezpośrednia współpraca z klientami pozwoliła nam zbudować pełną ofertę wyżej wymienionych produktów. Ceniąc i wykorzystując Państwa uwagi, stworzyliśmy ofertę handlową, w której znajdują się produkty uznanych marek oraz ich optymalne, ekonomiczne odpowiedniki. Na bazie naszych wspólnych doświadczeń powstał zbiór kilku tysięcy artykułów skomponowany w pełnym spektrum cenowym i jakościowym. Daje to wygodną możliwość dokonania kompleksowych zakupów w naszej firmie przez każdy podmiot gospodarczy. Zapraszamy do współpracy biura, przedsiębiorstwa, szkoły, przedszkola oraz sklepy.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatny dowóz towarów pod wskazany adres. Pozwala to Państwu zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty prowadzonej działalności. Lokalizacja naszej firmy w centrum miasta przy ul. Odzieżowej 21 w Szczecinie daje nam rzadką w branży PBS możliwość dostarczenia Państwu towaru już w dniu złożenia zamówienia. Zasadę korzystania z tej usługi mogą Państwo szczegółowo poznać wchodząc w zakładkę TRANSPORT.

Jeśli prowadzicie Państwo sklep papierniczy, bądź poszukujecie materiałów papierniczo-biurowych dla szkoły, przedszkola, firmy czy urzędu - nasza oferta z pewnością spełni wszelkie oczekiwania w stosunku zarówno do cen produktów, jak i poziomu obsługi klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie naszej firmy w Szczecinie przy ul. Odzieżowej 21. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami do spraw sprzedaży, których wieloletnie doświadczenie pracy w branży PBS z pewnością ułatwi, usprawni i zoptymalizuje Państwa zakupy. Numery telefonów, adres e-mail oczywiście w zakładce KONTAKT.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij